ClipCroc sürdürülebilir yemek takımı, kampta, piknikte veya uzun yolculuklarda pratik kullanıma sahip tasarımıyla dikkat çekiyor.

Her yıl yaklaşık 500 milyar tek kullanımlık tabak, kase ve bardak doğaya atık olarak bırakılıyor. Üstelikte üçte biri okyanusta yer alıyor. Yaşamın devamlılığını sağlamak için sürdürülebilir yaşam gereçleri tam da bu noktada bize güçlü çözümler sunuyor. Gün geçtikçe sürdürülebilir yaşam gereçleride popülerlik kazanmaya başlamışken, ClipCroc kadar kullanışlı, akıllıca tasarlanmış ve pratik kullanıma sahip çok az şey olduğunu görüyoruz.

1/9

İlginizi Çekebilir  Fazla enerji kullanımını önlüyor; Sürdürülebilir mutfak için akıllı yemek termometresi

ClipCroc sürdürülebilir yemek takımı tek kullanımlık ürünlere alternatif oluyor

Tabaklar, kaseler ve bardaklardan oluşan ClipCroc serisi, bir daha asla tek kullanımlık tabak veya bardak kullanmanıza gerek kalmayacak tasarımıyla dikkat çekiyor. Adından da anlaşılacağı gibi set, yer kaplamadan takımı sıkıca bir arada tutan ama yemek zamanı geldiğinde kolayca sökülebilen klipsli bir mekanizmaya sahip. Tabaklar; arabada, karavanda yada doğada geçireceğiniz saatler için en iyi yardımcınız olmaya aday. Ayrıca yemeğiniz çok ısındığında ısı yalıtımını sağlamak için iki tabağı birlikte kullanabilme özelliğiyle sizi yanmaktan koruyacak. Diğer önemli özelliği ise, temiz olan tabak veya kaseyi kullanılmış olanlarının üzerine klipsleyerek, onları her yere bulaşmalarına engel olabilirsiniz.

ClipCroc ürün yelpazesindeki her bir öğenin şekli ve boyutları, kullanım isteğimize göre optimize edilebiliyor. Tahıl, çorba, erişte, meyve veya hatta tatlı için tercih edilebilen çok amaçlı kaseler, yemeğin hareket halindeyken dökülmesini engelleyecek derin yan duvarlara sahip. Bardakların boyutu, istediğiniz herşey için ideal bir seçenek.

ClipCroc ürünleri; sürdürülebilir, BPA içermeyen, bulaşık makinesi ve derin dondurucuda güvenli bir şekilde kullanılabilir, dayanıklı ve temizlemesi kolay tasarım özelliklerine sahip. Ürün gamı içerisinde ise; buz beyazı, gece yarısı siyahı, gök mavisi ve gül pembesi olmak üzere dört farklı renk seçeneğinin sunulduğunu görüyoruz. ÜrünleriKickstarter üzerinden sınırlı bir süre için indirimle sahip olmak mümkün.