Yenilikçi evcil hayvan taşıyıcı Air Cage ile yeniden yapabilmek için can attığımız seyahatlerimizi eskisinden daha rahat planlayabiliriz gibi görünüyor.

Hepimiz yeniden seyahat edebilmek için can atıyoruz ama pandemi sonrasında seyahatlerimizin sonsuza dek değişeceğini de biliyoruz. İşin güzel tarafından bakmayı denersek; artık bir şeyler yapma şeklimizi değiştirme ve onları daha iyi hale getirme fırsatımız var ve bu süreçte aldığımız derslerle hayatlarımızı gözden geçirebiliriz.

Yeni hayatlarımıza geçiş sürecini, mümkün olduğunca daha kolay ve daha güvenli hale getirme konusuna odaklanırken, evcil hayvanlarımızla seyahat etmenin pek de kolay olmadığını hatırlıyoruz. Seyahat sırasında tatlı dostlarımız genellikle stres oluyorlar ve kafaları karışıyor. Bu gibi durumlar çoğu zaman hastalanmalarına neden oluyor. Elbette onlar huzursuzken bizler de endişeleniyoruz ve pek de iyi bir seyahat süresi geçirmiyoruz. İşte Air Cage tam da bu düşüncelerle yola çıkan bir evcil hayvan taşıyıcı ve hem minik dostlarımız hem de bizler için yolculuklarımızı kolaylaştırıcı bir tasarım sunuyor.

1/14

Air Cage Evcil Hayvan Taşıyıcı Nasıl Tasarlandı?

Air Cage, evcil hayvanınızın güvenliğini sağlamak ve onlarla seyahat ederken zihninizi kolaylaştırmak için oluşturuldu. Tasarım, ihtiyacınız olduğunda kiralama hizmeti alabileceğiniz şekilde tasarlanmış ancak satın almaya da açılabiliyor. Evcil hayvanınızın onu tanıması ve uçuş sırasında daha az endişe duyması için, taşıyıcıyı önceden kiralayıp alabiliyorsunuz. Böylelikle seyahat gününüzde, evcil hayvanınız Air Cage’de rahat ediyor ve daha sonra herhangi bir endişe duymadan diğer yolculara katılabiliyorsunuz, çünkü yerleşik bir cihaz sayesinde evcil hayvanınızı yolculuk boyunca izleyebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı kamera monitörünün yanı sıra, evcil hayvanınızı rahat ettirmek için bir su şişesi,   kase ve hijyen pedi gibi birçok özellik de ürünle birlikte geliyor.

İlginizi Çekebilir  Geri dönüşüm malzemelerden üretilen özel tasarım kedi yatağı; Canopy Bed

Taşıyıcının dış tarafı, türbülanslı uçuşlar sırasında minik dosltarımızın maksimum güvenliği için tasarlanmış dayanıklı bir kılıftan oluşuyor. Tasarımın geliştirme sürecinde; Air Cage’in şekline, malzemesine ve büyüklüğüne sıra gelmeden önce evcil hayvanların davranışlarının dikkate alındığını görüyoruz. Evcil hayvanınız 5 kg’ın üzerinde ise taşıyıcıyı kolayca hareket ettirebileceğiniz bir tutma sapı da ekleniyor. Can dostlarımızla mutlu seyahatlerimizin bir an önce gerçek olmasını diliyoruz.