Hava temizleyici Air O, sürdürülebilir yaşam yarzını benimserken sağlığınız için büyük büyük bir öneme sahip.

Her geçen yıl, kirliliğin hayatımıza daha derin bir etkisi olduğunu çok daha net görüyoruz. Özellikle kentlerde, sanayi bölgelerine yakın yerleşim yerlerinde yaşayan insanlar çok fazla zehirli gazı solumak zorunda kalıyor. Ancak şimdi, araştırmalardan iç mekandaki havanın dışarıdan 5 kat daha kirli olabileceğini öğreniyoruz. Uzun vadeli bir çözüm olarak sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimserken, sağlığınız için hava kalitesini artırmak için hava temizleyiciler ile bir gecede yakın çevrenizde değişiklikler yapabilirsiniz. Hava temizleyicileri genellikle evlerimizde gördüğümüz bir şey değildir, ancak Air O sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam tarzı için burada.

1/12

Hava temizleyici Air O tasarımından detaylar

Hava temizleyicileri son yıllarda yavaş yavaş evlerin vazgeçilmez destekçileri haline gelmiş durumda. Bunun temel sebebiyse yapılan profesyonel araştırmaların sonuçları. Dünya Sağlık Örgütü, PM 2.5‘in iç mekan hava kalitesinin dış ortam havasından daha fazla toksik madde olduğunu belirtti. Astım hastalarının ve küçük çocuklu ailelerin daha çok tercih ettiği bu cihazlara ek olarak, insanlar havayı doğal olarak arındırmak için iç mekan bitkileri de alıyorlar ancak hem yer kaplıyor hem de bakımı artıyor. Ancak bu ürün, sadece arındırmak ve evinizin köşelerini düzenli hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda iç dekorunuza minimalist bir yükseltme sağlıyor.

<h2>

İlginizi Çekebilir  Hava kirliliği odaklı meslek hastalıklarının önüne geçebilecek giyilebilir teknoloji
</h2>
Ürünü, akıllı telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla kontrol edebilir ve hava kalitesi veya filtrelerin değiştirilmesi ile ilgili bildirimleri zamanında alabilirsiniz. Bitkilerin konumlandırılması içinse güçlü bir altyapı söz konusu. Tasarımcının bitkileri bir hava temizleyici ile birleştirme fikri, bitkilerin yatıştırıcı varlığını korurken cihazın daha iyi performans göstermesini sağlıyor. Cihaz, mat siyah doku ile ananas benzeri oluklara sahip yapısıyla dikkat çekiyor. Air O’nun şık olması onu her mekana mükemmel bir şekilde uyum sağlamasını kolaylaştırıyor.