Hayatı eve sığdırdığımız şu günlerde, havaların ısınmasıyla balkonlarımızdaki alanı daha verimli kullanabilceğimiz bir tasarıma sahip olan Unopiù Urban Balkony, işlevselliğiyle öne çıkıyor.

Büyük veya küçük fark etmeksizin balkonlu bir eve sahipseniz, orayı kendiniz için bir yaşam formuna dönüştürebilirsiniz. Özellikle de koronavirüs salgınından ötürü uygulanan kısıtlamalar ile balkonların yaşam alanlarımızın önemli bir parçası olma özelliğine sahip olduğunu daha çok idrak ediyoruz. Balkonlarda kullanılan mobilyalar ise en küçük dış mekanların bile yeniden tanımlanmasına yardımcı oluyor. Bitkileriniz için veya hobileriniz oldukça işlevsel bir alan yaratabilirsiniz. Unopiù Urban Balkony modeliyle balkonlarınızın çok yönlülüğünü artıyor.

1/5

İşte Unopiù Urban Balkony mobilyası için detaylar

Unopiù Urban Balkony ile dış mekanlarınızın büyüklüğü ne olursa olsun birçok eşyanızı yer israfı oluşturmadan alanınızı daha iyi kullanmanıza yardımcı oluyor. Modüler, esnek ve özelleştirilebilir bu mobilya sistemi, Sandro Meneghello ve Marco Paolelli tarafından kurulan Meneghello Paolelli Associati (İtalya’nın Milano şehrinde bulunan bir tasarım stüdyosudur) tarafından 2020 dış mekan koleksiyonu için tasarlandı. Tasarımın çıtalı yapısı, dış mekanlarda kalitesi ve dayanıklılığı ile ünlü olan iroko ahşabından üretildi. Tavanlara veya duvarlara sabitlenebilen bu ahşap çıtalar, çiçek kutuları, saksılar, dolaplar, raflar dahil olmak üzere çok sayıda beyaz alüminyum aksesuarı destekliyor.

Bu esnek bağlantı parçaları, gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlamanıza yardımcı olmak için hareket ettirilebilir, birbirine eklenebilir ve değiştirilebilir. Bu tasarım mobilyaları ile balkonlarınızı veya teraslarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Aynı anda hme yemek yediğiniz bir ortama ya da balkonda verimli kullanabildiğiniz bir bitki köşesine veya şirin bir kütüphaneyle okuma köşesine sahip olabilirsiniz.