Japonya merkezli bir tasarım stüdyosu tarafından geliştirilen takı serisi, makyajınızı çıkartabileceğiniz bir yardımcıya da dönüşüyor.

Sürdürülebilirlik felsefesi hayatımızın her alandaki ürüne nüfuz etmişken bunun daha şaşırtıcı üyelere yansımasını da beklememizde çok yanlış bir durum yok. Pek çok kadın için olmazsa olmazlardan birisi olan aksesuarlar için yeni bir fikir geliştiren Japonya merkezli bir tasarım şirketi, üç parçadan oluşan bir takı serisiyle karşımıza çıktı. “Kirei” adı verilen seride parmaklık ve kolye gibi ürünler yer alıyor. Lakin buradaki fikir daha önce gördüklerinizi başka bir noktaya taşıyacak cinsten. Parmaklılar giyimizini tamamlarken aynı zamanda çöp temizliğini temassız bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Kolye ise makyajınızı bile çıkartabileceğiz bir yardımcıya dönüşüyor.

1/8
İlginizi Çekebilir  Airbnb'den 2 ay ücretsiz Bahamalar tatili; şart ise "temizlik"

İlgi çekici takı koleksiyonu üç parçadan oluşuyor

Koleksiyonun detaylarına baktığımızda kolyenin yüzün temizlenmesi için bir sünger barındırdığını görüyoruz. Bilezik ise ise evi temizlemek için bir eldivene dönüşerek bazıları için göz kamaştırıcı hal alıyor. Kabul edelim bu özellik pek çok yüksek karatlı taştan daha işlevsel. Gezegenimiz için temizlik farkındalığı yaratmayı amaçlayan koleksiyonun kendinden sonra gelecek projelere ilham olmasını diliyoruz. Geliştirici ekibin resmi sayfasına buradan ulaşıp projelerini inceleyebilirsiniz.