Doğru kahvenin tadına ulaşmak, minimal tasarımlı french press olan Kork Kafeware ile artık mümkün.

Koronavirüs kaynaklı karantina günlerini kendimiz için zevk alacağımız sürece çevirmek aslında o kadar da zor değil. Sürece daha olumlu bakmak ve eski rutinden çıkıp, tüm bu yavaşlamayı anlayış ile karşılamak zihnimizi eğitmek için önemli bir gelişme. Hepimiz pandemiden önce çok fazla şeyi sorgulamadan alır tüketirdik. Oysa şimdi daha fazla mutfağa giriyoruz. Herkes kendi ekmeğini farklı farklı yöntemde yapabiliyor. Hatta bazı insanların uydurmasyon yemeklerle, buzdolabında envai çeşit malzemeyi değerlendirdiğini söylemek mümkün. Ancak kahvesini günlük dışarıdan alanlar istedikleri kahve lezzetini evde ayarlamakta bir tık zorlanmış olabilirler. Benim gibi kahve meraklılarını heycanlandıracak minimal tasarıma sahip french press Kork Kafeware, karantina günlerinde istediğiniz lezzette kahveler yapmanızı sağlıyor.

1/3

İlginizi Çekebilir  Mutfakta israfın önüne geçen gıda kapsülü; Bubble Food Tracker

Minimal tasarımlı french press ile artık siz de baristasınız

Kork Kafeware, fonksiyonelliğiyle dünyanın en iyileri arasında olma özelliğine sahip. Çevreye duyarlı ürün yelpazesinde french press, espresso makinesi, su ısıtıcısı ve kahve değirmeni bulunuyor. Kork Kafeware, ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanarak çevre dostu, fonksiyonel bir ürün yaratmak için mantar ve parlak, paslanmaz çelik kullanılyor. Kork Kafeware french press için kullanılan mantar plastiğe sürdürülebilir bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca malzeme kalitesi olarak benzersiz ısı yalıtım ve hafif tutuş özellikleri sunuyor.

İskandinav tasarımından ilham alan Kork Kafeware koleksiyonu, kullanıcıları hayatımızdaki günlük nesnelerin işçiliğini takdir etmeye de teşvik ediyor. Kahve yapmak bir sanattır ve Chung, koleksiyonuyla bu deneyim için daha fazla insana ilham vermeyi amaçlıyor. Kahvenizin tadını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Doğaçlama yapmak ve yaratıcı olmak sizin elinizde.