Yaşam alanlarınızda daha rahat nefes alabileceğiniz Samsung Hava Temizleyici ile evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Koronavirüs tedbirleri gereği evden çalışmaya yöneldiğimiz süreçte çok fazla kapalı ortam bulunmamızdan ötürü odaklanmak eskisi kadar kolay olmadı. Böyle bir süreçte temiz hava almamızı sağlayan hava temizleyicilerden yararlanmak mümkün. Bulunduğumuz ortamın havasını yalnızca zararlı maddelerden arındırmakla kalmaz kötü kokuların oluşmasını da önleyen Samsung Hava Temizleyici çeşitli özellikleri ile radarımıza takıldı.

1/10

Samsung Hava Temizleyici 3 adımda kolay kullanım sağlıyor

Koronavirüs etkisiyle eski normal zamanlarımızın tam tersi sürekli kapalı ortamlarda kalma zorunluluğu, açık havaya duyulan özlem odaklanma sorunlarımızın başlıca nedenleri olarak sayabiliriz. Samsung Hava Temizleyici, havadaki formaldehit gibi zararlı gazların ve maddelerin yok olmasını sağlayabiliyor. Kapalı ortamlarda bulunan havaya Samsung Hava Temizleyici ile tertemiz bir dokunuş yapmanız mümkün. 34 metrekarelik bir alanda etkin olarak kullanabileceğimiz Samsung Hava Temizleyici maksimum 45 dBA ses ile kullanıcıyı rahatsız etmeden de çalışıyor. Üç adımda hava temizleme sistemi kullanarak havayı temizleyerek, kötü kokuları da gideriyor. Üründe yer alan Toz Sensörü ise toz miktarını gerçek zamanlı olarak algılıyor ve 4 Renkli Göstergesi 4 farklı renge sahip olarak ve bir LED lamba kullanarak sonuçları gösteriyor.

İlginizi Çekebilir  Yüksek hava kirliliğinin koronavirüs ölümlerine etkisi

Bu şekilde havanın ne kadar temiz olduğunu anında görebiliyoruz. PM2.5 Filtre sayesinde ise 0,3 mikrometre büyüklüğündeki toz parçacıklarının ve formaldehit gibi zararlı gazların yüzde 99,9’u filtrelenebiliyor. Ayrıca tüm bu özelliklerin yanında yumuşak ve sessiz bir hava akışı sağlayan Otomatik Mod kirlilik seviyesini algılıyor ve en uygun hava kalitesini korumak için gücü otomatik olarak ayarlıyor. Samsung Hava Temizleyici’nin diğer bir özelliği ise üründe bulunan Çocuk Güvenlik Kilidiyle ekranda bulunan butonların kazara kullanılmasını engelliyor. Yuvarlatılmış kenarlara sahip şekli sayesinde de herhangi bir çarpmaya karşı, çocuklar için son derece güvenli olması dikkatimizden kaçmıyor. Samsung Hava Temizleyici hakkında daha detaylı bilgileri buradan bulabilirsiniz.