Meraklılarının evini sanatsal bir havayla zenginleştirme potansiyeline sahip olan evcil hayvan yatağı, taşınabilir yapısıyla da kullanıcı dostu.

Tüketicileri sürdürülebilirlik odaklı ürünlere çekmenin en güzel yollarından birisinin tasarım olduğu inkar edilemez. Karbon ayak izi ve malzeme kullanımlarında bu felsefeyi belirlemiş olan üreticiler, alışkanları değiştirirken aynı zamanda ürünlerin niteliklerini bir üst noktaya taşıyabilir. Şu anda karşımızda olan evcil hayvan yatağı bizce bunun kenara not edilebilecek örneklerinden bir tanesi. Ağırlıklı olarak ev eşyaları üzerine tasarımlar geliştiren Perezochando Studio ekibi tarafından tasarlanan bu yatak, kullanılan malzemeleri kadar işlevselliği ve minimal yapısıyla da kısa süre bir arzu nesnesine dönüşebilir.

1/7

Kennel evcil hayvan yatağı evinizin en özel dekoru olabilir

Farklı türdeki hayvanlara hitap edebilmesi adına ufak ve büyük olmak üzere iki boyutta geliştirilen Kennel isimli ürün, evinizin bir kenarında dekor olabilecek kadar çekici bir tasarıma sahip. Taşıma amaçlı olarak üst bölümünde kullanılan kayışının da ayrı bir tamamlayıcı rolü üstlendiği evlerin zemininde, hayvanların rahat edebilmesi için sünger kullanılıyor. Dış bölümü keçeden imal edilen ürünün, “ev sahiplerini” daha rahat hissetmesi için kapabilen kapısı bile düşünülmüş. Katlandığında oldukça kompakt bir nesne haline gelen ve bu sayede kolaylıkla saklanabilen Kennel, farklı renk seçenekleriyle de tercih edilebilir. Koleksiyonu tamamlamak adına yemek ve su kabını da hayvanseverlerin beğenisine sunan marka bu ürünlerde ise porselen malzemeden faydalanmayı tercih ediyor.