Türkiye’nin önemli erkek giyim markalarından Ramsey, sürdürülebilir moda odaklı ilkbahar-yaz koleksiyonuyla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Sürdürülebilir moda akımı geride bıraktığımız her dönemde farklı çerçevelerden karşılık bulmaya ve büyüme devam ediyor. Türkiye’nin önemli giyim şirketlerinden Ramsey de doğadanın dinamiklerini 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda bir araya getirdi. Markanın sürdürülebilir bir gelecek için doğaya saygılı, daha az su kullanılarak üretilen kumaş ve aksesuarlarla şekillenen yeni koleksiyonu erkekler için alternatif ve yenilikçi bir seçenek olacak. Kimyasalların etkisinden uzak şekillenen koleksiyonda; yüzde 100 yün takım elbise, doğa dostu jean, organik gömlek ve doğa dostu takım elbise gibi farklı ürünler karşımıza çıkıyor.

1/2

Ramsey sürdürülebilir moda uygulamalarını dünyaya iyilik mottosuyla destekliyor

“Yaptığımız her yenilik dünyaya bir iyilik” mottosuna sahip koleksiyonun oluşturulma aşamasında doğadaki desen ve renklerden ilham alınması da felsefenin daha etkili bir şekilde yansımasını sağlıyor. Kırışmayan, su itici özelliğe sahip esnek kumaşlar, yüzde 50 daha hafif takım elbise Zero Weight gibi yenilikçi modeller de sezonda varlığını sürdürüyor. Koleksiyonun iddialı tasarımlarından çizgili keten ceketler erkeklere gündüzden geceye taşınabilen bir kullanıcı deneyimi vadediyor.

İlginizi Çekebilir  Deri ve Sürdürülebilir Moda İlişkisi [Keşfet]

Kullanıcıların üzerinizde yokmuş hissi veren incelikteki, yüzde 100 pamuk tişörtler ve detaylarıyla farklılaşan polo yakalar da bu noktada ön planda olacak. Neredeyse yüzde 100 pamuktan üretilen kot pantolonlar da yine koleksiyonun çevreci kimliğini sürdürüyor. İki farklı renk seçeneğiyle gelen modellerin 184.90 TL ve 199.90 TL gibi etiketle, fiyat bakımından da piyasa standartlarında olduğunu söyleyebiliyoruz. Doğa dostu koleksiyonun tüm modellerine buradan ulaşıp inceleyebilirsiniz.