Sürdürülebilir mutfaklar için fazladan enerji israfı yapmadan yiyecekleri mükemmel ısıda pratik olarak pişmesini sağlayan akıllı termometre ECPIN ile tanışın.

Sürdürülebilir odaklı ve çevre dostu ürünler, çeşitli alanlarda artık daha sık karşımıza çıkıyor. İşlevsel olduğu kadar hayatımızı da kolaylaştıran ürünlerin aynı zamanda çevre dostu olması radikal adımlara örnek olabilecek cinsten. Geleceğin devamlılığı adına alışkanlıklarımızı değiştiriyoruz, tüketimlerimizi azaltıyoruz. İhtiyaçlarımızı da buna göre yorumluyoruz. İşte tam bu noktada daha az enerji harcayarak daha çok verim alacağımız ürünler devreye giriyor. Mutfakta sürdürülebilir odaklı ürünlere örnek olabilecek kablosuz ve akıllı telefonlarla desteklenen bir aplikasyona sahip ECPIN termometre, yiyecek pişirme konusunda pratik bir çözüm olabilir.

1/6

İlginizi Çekebilir  Yüzde 45 su tasarrufu sağlayan duş başlığı; Nebia

Sürdürülebilir mutfak felsefesine uygun ECPIN’den detaylar

Kablosuz olarak tasarlanan ECPIN termometre, tam dolu bir pil ile 4 saat çalışıyor ve özel kablosuz şarj çantasını kullanarak 2 dakikadan kısa sürede şarj edilebiliyor. Bluetooth üzerinden akıllı telefonla eşleşerek, pişirmek üzere olduğunuz etin sıcaklık ayarı ve pişme durumuyla ilgili bilgi veriyor. Kullanıcılar işlem sırasında akıllı telefonları üzerinden istedikleri sıcaklık değerini tanımlayabiliyor. Cihaz da yemeğin, önceden ayarlanmış bu sıcaklıklara ulaşmasıyla kullanıcısına sinyal gönderiyor. Tüm bunlarla birlikte birden fazla ECPIN’i pişirme ihtiyaçlarına göre ve yemeğin boyutuna göre kullanmak da mümkün. Elbette tüm bu uygulamalar, lezzetli bir yemeğin yanında fazladan enerji tasarufu sağlamanın da tadı getiriyor. Akıllı termometrenin musluk altında veya bulaşık makinesine yıkanabildiğini de belirtmeden geçmeyelim. Ürünle ilgili merak ettiğiniz diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.