Bulaşık makinesi deterjanı markası Finish ve sürdürülebilir teknolojileri şık tasarımlarla birleştiren Siemens Ev Aletleri’nden “Yarının Suyu” hareketi.

Siemens’in yenilikçi iSensoric teknolojisi ve daha az kimyasal ile maksimum güç sağlayan Finish Quantum Max birleşerek birçok tüketiciye minimum su kullanımı ve maksimum performans sunuyor. RB Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, Finish ve Siemens‘in su tasarrufu ve kaynakların korunması için sahip oldukları anlayışın birleştiğini şu sözlerle ifade etti; “Finish markamızla iki yıldır Yarının Suyu hareketimiz çerçevesinde önemli iş birlikleri yapıyoruz. Su tasarrufu konusunda dünyada saygınlığı herkes tarafından kabul gören Siemens ile yaptığımız ortak girişim, markalarımızın tüketiciye verdiği en önemli mesajı barındırıyor. Yarının Suyu için hep birlikte harekete geçmeliyiz.”

İlginizi Çekebilir  Ceylanpınar sulama projesiyle binlerce dönüm arazi suyla buluşacak

Siemens Ev Aletleri ve Finish Quantum Max ile “Yarının Suyu” güvende

Siemens Ev Aletleri’nin sunduğu iSensoric teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin, elde yıkmaya göre 57 litre su tasarrufu sağlıyor. Buna göre yalnızca 6.5 litre su kullandığını belirten BSH Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter; “Siemens Ev Aletleri, yenilikçi teknolojiyi odağına alarak geleceğin ev yaşamına yön veren bir marka. Akıllı sensor çözümümüz iSensoric ise sürdürülebilir teknolojinin kaynağı. Doğru deterjan miktarını otomatik olarak tespit ederek doğru şekilde kaynak kullanımı sağlıyor. Siemens’in üstün teknolojisini ve Finish’in hijyen gücünü birleştirerek Yarının Suyu için el ele verdik. Böylece kullanıcılarımız da bu seferberliğe katılarak günlük hayatın içerisinde Yarının Suyu için verimliliğe katkı sağlamış olacak.” ifadelerine yer verdi.

Merter, Projeye destek kapsamında Siemens iSensoric Bulaşık Makinesi alanlara bir yıl boyunca kullanabilecekleri Finish eterjan hediye edileceğini de duyurdu.